ÖVRIGT / Diverse / Våg 9344228
*
nr 934 4228
VÃ¥g
Rudolph Graves Stockholm, Sartorius Werke Göttingen, längd: 39, djup: 29, höjd: 48
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.600 kr
Sista tid för bud online:
måndag 12 januari 2015
kl 21:01:10
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
12/1 16:43:49
1
800 kr
12/1 17:46:50
2
800 kr
12/1 17:46:50
1
800 kr (Budbetjänt)
12/1 17:49:28
2
900 kr
12/1 19:47:18
3
1.000 kr
12/1 20:50:18
4
1.300 kr
12/1 20:51:35
3
1.200 kr
12/1 20:51:35
4
1.300 kr (Budbetjänt)
12/1 20:52:10
3
1.400 kr
12/1 20:54:57
4
1.500 kr
12/1 20:56:10
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Årets första auktion innehåller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.
Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10
-
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08
-
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09
-
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28
*
VÃ¥g
Läs om budbetjänten
Läs mer om e-auktion
nr 934 4228
VÃ¥g
Rudolph Graves Stockholm, Sartorius Werke Göttingen, längd: 39, djup: 29, höjd: 48
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.600 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 12 januari 2015 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
12/1 16:43:49 | 1 | 800 kr |
12/1 17:46:50 | 2 | 800 kr |
12/1 17:46:50 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
12/1 17:49:28 | 2 | 900 kr |
12/1 19:47:18 | 3 | 1.000 kr |
12/1 20:50:18 | 4 | 1.300 kr |
12/1 20:51:35 | 3 | 1.200 kr |
12/1 20:51:35 | 4 | 1.300 kr (Budbetjänt) |
12/1 20:52:10 | 3 | 1.400 kr |
12/1 20:54:57 | 4 | 1.500 kr |
12/1 20:56:10 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
12 jan
e-auktion
Ã…rets första auktion innehÃ¥ller en liten specialavdelning med 24 verk av Stockholmsfödda konstnären Stefan Tunedal. Tunedal är född 1959.Läs mer om e-auktion
- Andra sökte även efter
-
4016 Bläckställ
Metall, 1900-talets början, + brevkni. Längd: 32-2..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 20:10 -
4031 Skål på fot
omkring 1900, Sèvres, Porslin, mässing. Diameter: ..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:08 -
2007 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap med t..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:31
-
2006 Tusch
Lenke Rothman (1929-2008), Sverige. Landskap. Sign..//
Auktionen avslutas
om två veckor
17 juni kl 20:09 -
3385 Vril
1900-tal, björk. Signerad EP, etikettmärkt Anitra...//
Auktionen avslutas
nu på måndag
10 juni kl 19:28